Tabea

Souhlasíte s tím, aby Česká republika přijala několik desítek tisíc uprchlíků z Blízkého východu?

Kdyby nám toto Evropská unie nařídila, třeba kvótami, abychom byli solidární?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jasně že ANO! Čím dříve se tenhle stát podělá, tím lépe pro VŠECHNY. :)

Další odpovědi
Drap

Zásadně nesouhlasím

Kepler

Za žádnou cenu, to ať je radši Czexit. Máme dost čmoudů už jenom původem z Paňďžábu a Dálného východu. Ještě machometány, to tak!

elkon

Ani náhodou. Těch co rozkazují je tu dost, nepotřebujeme dal­ší.

razdvatri

Volte Piráty a Váš souhlas ani nebude potřeba

Ametyst

EU nás neustále tlačí ke kvótám. Ovšem solidarita se nadirigovat nedá, to by nebyla solidarita. Západ s námi nikdy solidární nebyl, tak není žádný důvod. Při množivosti příchozích bychom byli velmi brzo přečísleni a přehlasováni.

Alesh

My ale uprchlíky z blízkého východu už dávno přijímáme a na naše poměry vcelku ve velkém. Víš, kolik tu je Slováků, Ukrajinců, Poláků atd.? Žádné další tu nepotřebujeme, určitě ne nějak „uměle“ dovážené.

Hlada

Takto položená otázka je nesmyslná. Nikdo nám nic takového nařizovat nebude. Pokud ovšem bude naše společnost dál oceňovat ženy především jako pracovní sílu a bude dál pokračovat pokles porodnosti, dostaneme se ke stejnému výsledku bez nařízení.

Arne1

A není náš nejvyšší vládce náhodou také uprchlík z východu ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Nesmyslná, nereálná otázka …

Ametyst

No jistě, Pepo, my žijeme v bezpečí hradeb, za kterými šplouchá moře, a nikdo se k nám přece nedostane. Když jde o průšvihy a nebezpečí, tak to radši nikdy nespojujeme s EU, jak ubohé. 🙂

Pepa25

No, hlavnění není pravda, že „EU nás neustále tlačí ke kvótám“. Jak můžete psát takové kraviny?