Rokio

Souhlasíte s tím, aby bordeláři dělali nepořádek jen tehdy, když je nikdo nevidí?

Špatná věc je, když nepořádnící dělají borčus na veřejném prostranstvím, ale toto se dá snést. Vyloženě mi ale vadí, že spousta lidí ve městě, kde žiji, dělají nepořádek i tehdy, když je zjevně může někdo vidět. Už hodněkrát jsem viděl člověka, jak dělá bordel a bylo mu to jedno.

Nevíte, co bych měl v této situaci dělat? Můžu takovému člověku například něco říct, či ho dokonce pokárat, nebo uklidit to po něm?

Nejlepší odpověď
Drap

Nesouhlasím. V každém případě je to stále stejné provinění. Můžeš jim říct cokoli. Pochybuji však, že tě jen tak lehce uposlechnou. Můžeš v takovém případě zavolat městskou, popřípadě státní policii.

Další odpovědi
Dochy

Nesouhlasím s tím aby bordeláři dělali na ulici bordel. Bez ohledu na to zda je někdo vidí či ne.