Nandi

Souhlasíte s promořením mladší populace?

Podle mě je to hodně riskantní,někde už se stalo,že zemřeli i lidé do 20,25 let.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Stalo se už spousta neuvěřitelných věcí, to není argument. Celý koncept je ve statistice a ta je docela jasná (na rozdíl od médií, které každou výjimku z pravidla podrobně rozpitvají a nafouknou).
Ale především: i v případě omezení plošných opatření nic nebrání, aby se lidé chovali zodpovědně a chránili se v rámci možností!!! (tak, jak je to od začátku v některých zemích, kde nespléhají na plošná restriktivní nařízení).

Další odpovědi
Edison

Po několikáté položená podobná otázka, rádoby bombastická. Říká ti něco pojem imunizace? Nebo přesněji ŘÍZENÁ imunizace? A v čom spočívá to řízení… Ono to chce číst relevantní zdroje a ne bulvár a ne jen titulky.

Kryšpín

V tomto věku pokud má cukrovku, vys. krevní tlak příp. je po ozařování se do úmrtního listu napíše, jeho nemoc se zhoršila a přes veškerou snahu zemřel a příčinou nebyl koronavirus. Tudíž nebude napsáno, že byl mořenej.