Avatar uživatele
Zlatý

Souhlasíte s premiérem Babišem, že za jeho kauzou o střetu zájmů je politický boj?

https://www.novinky.cz/…

"Nechápu, jak úředníci, kteří řeší dopravní přestupky, můžou rozhodovat o tak složitém právním problému." (Babiš)

Babiš se hájí tím, že holding vložil v únoru 2017 do svěřenských fondů a dostál tak prý povinnostem vyplývajícím ze zákona o střetu zájmů. Členům vlády je přitom zakázáno osobně ovládat firmy, které provozují rozhlas, televizi nebo vydávají noviny.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

Pokud by se to mělo brát z čistě striktního hlediska, tak Babiš dost možná má i pravdu v tom, že splnil zákonné podmínky. (nevím, nesleduji to a ani se tím podrobně zabývat nehodlám, věc je mi i bez toho jasná)

Jedna věc jsou naše "zákony" (a všichni víme, jaké jsou kvality - běžný jen např. dvojí, trojí výklad - jak se kdy a komu hodí ).

Druhá věc - no a CO, že vložil podíly do sv. fondů? KAŽDÝ, kdo není úplný blbec ví, co to znamená. Řekni mi - ty sám bys v jeho situaci si vybral (a tím pádem dal HODNĚ vydělat!!!) jaký fond? Takový, který bude dělat, co chceš TY nebo takový, který ti bude "dělat brikule"? ;) :D :D

Vidíš, z tohoto úhlu pohledu jsou všecny ty zákony o střetu zájmů jen DALŠÍ pohádkou pro úplné blbečky bez mozku slepě věřící na dem(ent)okracii! ;) :D :D

Pravda a láska zvítězí! https://www.youtube.com/…

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

... samozřejmě,dokud nebyl v politice, byla to jen závist ... podívej, kde je Babišovo (nejedná se o čechy): https://ego.ihned.cz/… ...


Avatar uživatele
Zlatý

Babiše má mnoho politiků jako osinu v zadku. Babiš je první!!! nezávislý politik v novodobé ČR. Zlodějům a korupčníkům musí hodně smrdět.


Avatar uživatele
Bronzový

Ano. Pokud by se našel nějaký konkrétní paragraf, na kterém by jej mohli "dostat", už dávno by jej použili a z politiky by jej dávno odstranili. O tom je zbytečné diskutovat. Takže jde opravdu pouze o úpornou a beznadějnou snahu všech opozičních politiků, případně závistivců.
Ale pochybuji o tom, že něčeho dosáhnou.
S jeho možnostmi a oporou o "stáda" kvalitních právníků, jej nemohou nijak ohrozit.
Nota bene už vůbec nějaká parta městských úředníčků. To mu musí být úplně k smíchu (a mě také). :-)))


Avatar uživatele
Zlatý

Já fakt nevím...
https://www.youtube.com/…

Hele ty mudrlante, pokud si pozorně přečteš názor pana profesora Kašparů zjistíš, že jsou na světě lidé s různými, ba velmi odlišnými názory i filosofií. Snad se pak přestaneš chovat neomaleně a v hlavě se ti opět rozsvítí.

https://www.email.cz/…


Avatar uživatele
Bronzový

Nemohu posoudit, ale když hledám v historii od data bojovného řinčení dozickými klíči našich dědů a taťuldů, tak za převážného vedení modrého a růžového ptactva se za tu dobu odklonilo, šlohlo, převedlo, politicky chybně rozhodlo a další demokratická kouzla přes jeden bilion tvrdých českých. Takže i kdyby kobliháři šlohli 50 melounů a zase dalších 50, tak je to minium.


Avatar uživatele
Bronzový

Z jeho strany určitě


Avatar uživatele
Bronzový

Ano, úspěch se neodpouští.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Stříbrný

aliendrone

dudu>>> To video z YT je o "čapáku", otázka je o něčem jiném.

Nicméně to video je PERFEKTNÍ ukázkou demagogie. :) PROČ?
Nikde jsem nezaznamenal, že by v případě "čapáku" šlo o nějaké "rodinné sídlo" (jestli to někdo tvrdí, podíval bych se na zdroj - resp. KDO ho vlastní viz Marfa atd.) Od samého začátku v kauze jde o ZNEUŽITÍ DOTACÍ určených na VEŘEJNÉ PROJEKTY (tedy NIKOLIV na SOUKROMÉ)! Egro - pan Babiš si SVŮJ SOUKROMÝ "čapák" (nikoliv patřící státu, kraji aj.) vybudoval/zrekonstruoval ze veřejné prostředky. Nic na tom nemění fakt, že je veřejnosti přístupný, pořád zůstává jeho (nebo zůstával do vypuknut aféry - pak se tam začaly "dít věci", ale to už NENÍ důležité)!

Podívej - kdybys měl pozemek s bahnitým močálem a nechals z toho močálu udělat koupaliště (zadarmo, resp. za veřejné prostředky), POŘÁD by to bylo TVÉ koupaliště a téměř bezcenný močál bys PARÁDNĚ a ZDARMA ZHODNOTIL! O to v kauze "čapák" jde.

Jenže... o tom ve videu NENÍ ani zmínka, pro jistou je u něj zákaz komentářů (aby někdo nenapsal právě to, co píši teď), takže je mi jasné, že KAŽDÝ DRUHÝ volič, jež o tom nemá ani páru, ale uvidí, "že je to veřejnosti přístupné", "jezdí tam školy" (ó ta dobrota a užitečnost!), "pečují o ptáčky se zlomeným křídlem" (slza dojetí mi ukápla dobrotivý Andreji) BUDE S JISTOTOU VĚDĚT (!!!), že všechno to je závist a pomluvy protivníků soudruha Bureše.

Pak už stačí jen přidat tícku důchodcům (polovina z nich je ráda, že udrží moč do té doby, než "najde záchod", takže nějaké prokouknutí nehrozí) a výsledek (volební) se prostě NEVYHNUTELNĚ musí projevit.

To video je špičkové, parádní ukázka PROFESIONÁLNÍ práce, na něco takového zatím "tradiční" konkurenční strany nejsou zvyklé. Je vidět, že Andrej nešetří a má profíky školené v USA, ti to mají zmáknuté zdaleka nejvíc - a teď to přišlo i k nám. To ovšem nemění nic na tom, že jsou to bezcenné kecy, ovšem o jejich účinnosti na cílovou skupinu (kobliháře) VŮBEC NEPOCHYBUJI! :)

Avatar uživatele
Zlatý

dudu

Příspěvek smazán administrátorem.

  • Vložena před 193 dny
Avatar uživatele
Stříbrný

aliendrone

No ANO, typická odpověď - jinou jsem ani nečekal! Těch argumentů, cos vypsal - normálně se v jejich záplavě topím a žasnu nad jejich přesvědčivostí. :D :D :D

Sorry, že jsem ti šlápl na bebí a NEOMALENĚ jsem se otřel o tvého Bureše. Však DOBŘE vím, jaké "názory a filozofie" se ti líbí, proto mne tvé členství v Burešově fanklubu nepřekvapuje. Každopádně - až k tomu budeš mít něco víc, než bezobsažné plky, klidně se ozvi, rád ti odpovím. :)

Nicméně jedno bych měl - i když vím, že existují jedinci s jinými "názory a filozofiemi", tak některé jsou mi HODNĚ cizí. Natolik, že prostě NEROZUMÍM tomu, co chtěl básník říci odkazem na logování do Seznamu/pošty. Eh, jsem v pokušení to připsat na vrub exemplárně typickému myšlení burešomilovníků a mávnout nad tím rukou, ale protože já kobliha nejsem, tak když nevím, raději se zeptám (co kdyby) - CO je tak úžasného, či co mě má ohromit na přihlašovací stránce Seznamu? :o

Těším se na hlubokomyslnou odpověď, plnou filozofických, ekonomických i politickoprávních úvah, která mi otevře oči a díky které objevím nové, doposud mi neznámé perspektivy a úhly pohledu.

Pokud ji ovšem nemáš, tak to neprotahuj a jednoduše mi odpověz např. "Jsi kretén!" - a tím bychom tuto diskuzi uzavřeli. Uleví se ti, neurazíš mě a navíc - neboj, JÁ tě za to URČITĚ nenapráším! ;) :D :D

Avatar uživatele
Stříbrný

aliendrone

Ještě pár takových videí a když pak někdo začne tvrdit, že Babišovo lejno smrdí, tak koblihy už BEZ DALŠÍHO budou VĚDĚT, že JE TO LEŽ a jeho trus voní přinejmenším po konvalinkách! ;) :D :D

Avatar uživatele
Zlatý

Kepler

Osobně si nejsem taky jistý a netroufnu si posuzovat něco, s čím si české soudy ani Brusel neví rady. Jistá je jedna věc: existuje široká skupina z opozice, kterým Babiš hrozně vadí.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5601
Zlatý led 3004
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2548
Zlatý briketka10 2455
Zlatý Kepler 1909
Zlatý marci1 1854
Zlatý quentos 1708
Zlatý mosoj 1588
Zlatý iceT 1584

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.