autacek

Souhlasíte s použitím peněz pro Člověka v tísni na billboardovou reklamu s arabskými nápisy?

Nemohu si pomoci, ale je mi líto každého, kdo obětoval byť jen jednu jedinou korunu na tento humanitární projekt. Ostatně, nemyslíte, že toto je velmi názorná ukázka, jak hospodárně se s dary a příspěvky v humanitárních organizacích nakládá?

https://zpravy­.idnes.cz/billbo­ardy-arabske-perske-napisy-clovek-v-tisni-reklamni-kampan-p8c-/domaci.aspx?c=A171106­_125618_domaci_he­ll

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne. Člověka v tísni považuji za podvodný, politický spolek.

Další odpovědi
jepik

Měli by uvést kolik vynaložili peněz na tuto hloupou akci. Veřejnost by byla překvapena co za to zaplatili. Samozřejmě budou uvádět, že jim to zaplatil sponzor, který si nepřeje zveřejnění. Spousta lidí si rozmyslí příště poslat peníze nebo dary.

Emefej

Je mi to úplně jedno. Pouze jsem mile překvapen v článku popisovanou jazykovou vybaveností obyvatel Chodova. Například já tomu vůbec nerozumím, oslovení lidé z paneláků si to, narozdíl ode mne, dovedou přečíst a poprávu odsoudit islamisty. Nu co, moje chyba, měl jsem se líp učit.

magorvkleci

Souhlasím. Jsou to jejich peníze, tak si s nimi mohou dělat, co chtějí. O tom, jak hospodárně s dary a příspěvky nakládat, vědí sami nejlíp, vždyť právě proto jim dárci peníze svěřují místo toho, aby je poskytli potřebným sami. Takže jakmile jim peníze někdo dá, už by se do toho neměl plést. Protože to právě chěl: mít to bez starostí.

Lamalam

Je mi to úplně jedno, jsou to jejich peníze…

dr.luha

‚Člověk v plísni‘ si umí vydělat peníze i jinak. Třeba v námořní dopravě. Jinak k tomu nápisu s poděkováním později dodají i obrázek: http://2i.dfklub­.cz/f0191c36e5