jjosef

Souhlasíte s pojmenováním tunelu?

vzhledem k tomu, že přejmenování letiště Praha-Ruzyně na Letiště
Václava Havla je na spadnutí a bude tak učiněno na důkaz jeho světovosti,
měli bychom se zasadit o to, aby Strahovský tunel byl přejmenován na Tunel vlády ČR 2011, důkaz zásluh o naši ekonomickou situaci.

Kdo souhlasí, ať šíří dál!!!

Nejlepší odpověď
Sůwa

Zásadně nesouhlasím, všem předchozím vládám by to mohlo být líto a tolik tunelů, aby zbylo na všechny tu nemáme. Zásluhy ale mají všechny vlády, ne jen ta poslední 🙂

Další odpovědi
anonym

Tak já to dostala v hezčí obměně:
Letiště Václava Havla a tunel Václava Klauze.
Vláda je příliš anonymní pojem. Jen aby se nám kvůli němu ještě ti kluci ušatí nezačali hádat. To by se totiž zase nedostali k pořádné práci a tahle republika už potřebuje,aby tady někdo začal dělat pořádek .
Doplňuji:
Pro případné rejpaly uvádím, že jména byla napsána v tom mailu opravdu takhle.

briketka10

já jsem dostala taky takový e-mail..

Deli

To je pěkné 🙂