Rohlik

Souhlasíte s názorem, že správný kuchař by měl být nekuřák?

Souhlasíte s tím, že kuchař pracující pro restauraci by měl být nekuřákem? Kuřáci, jak je známo, mají problém s rozlišováním chutí, což je u kuchařů celkem problém.

Nejlepší odpověď
Kepler

Souhlasím, kouření otupuje chuť. Takže ideálním hostem by měl být kuřák, ten si asi moc nestěžuje. Trovna tak si nedokážu představit someliéra – kuřáka.

Další odpovědi
zjentek

Znám pár kuchařek nekuřaček, u kterých bych si přál, aby ( z tebou uvedenýho důvodu) začaly raději kuřit!
Tak nevím, hádám, ale pokud je kuchař třeba řetězovej kuřák, tak i přesto mu brambora určitě chutná jako brambora a maso po masu. Maximálně naklepe popel do omáčky, ale z praxe vím, že prostí hosté ji nakonec budou tak či tak vychvalovat.

Na jídle je úžasné právě to, že nikdy přesně nevíš, jak TO MÁ chutnat. ;)

Drap

Kouření sice otupuje chuť, ale je celá řada vynikajících kuchařů, kteří jsou kuřáci.

prozaik

Každý správný člověk by měl být nekuřák.