Marty Koller

Souhlasíte s mou vizí budoucnosti?

Co si myslím o životě

Babiš prezidentem
Celoživotní Covidová pandemie a nošení roušek
Migranti v ČR
Elektrické auta
Třetí světová válka
Rakety+ konec světa.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Něco na tom rozhodně je. Ilegálové vypadnou téměř denně z dodávky na dálnici, a masmedia to ignorují, jako že to asi patří k západnímu způsobu života. Elektrická auta jsou důsledkem ignorantské zelené politiky, takže je jasné, že elektroauta nebudou jen tak pro každého. Západ nadšeně haraší zbraněmi a těší se, že tím odvrátí pozornost od faktu, že je politicky i ekonomicky v těžkém loji.

Další odpovědi
_Bůh_

Prezidentem zvolený kandidát koalice SPOLU
Covid brán jako chřipka, přeočkování po několika letech, upuštění od respirátorů
Migranti tu už dlouho nebyli, ale byli by potřeba, schází lidi
Elektrická auta – lidé budou mít u domů / v garáži nabíječku a FVE na střeše domu
Světová válka zřejmě ne, NATO silně převažuje, moderní válka spočívá v ovlivňování mínění lidí a v dosazování správných lidí
Konec světa ne (proč?), konec lidské rasy v důsledku šestého vymírání (prokázáno vědci, nutně nastane, výbuch Yellowstone / příliš CO2 v atmosféře a udušení se / extrémní počasí v důsledku)

zjentek

Hlavně ať se nemění internet a mám to v knedli, bo stejnak budu na odpovědích ZA KAŽDÝHO REŽIMU a moribundusu ve vzduchu! (;

cappuccino

Ta vize se bohuzel hodne blizi realite! Kazdopadne neni ruzova, i kdyz pisek ze Sahary k tomu v nekterych dnech prispiva!

Marty Koller

Příspěvek smazán administrátorem.

Marty Koller

Příspěvek smazán administrátorem.

_Bůh_

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.