Marty Koller

Souhlasíte jak hezké to je když holce lezou špeky ven z kalhot?

Odpovědi
Justin1

Souhlasím, že to na někoho může udělat dojem a může se mu to líbit. Někomu jinému se to zase líbit nebude.

led

Kdysi tlustá holka byla symbolem blahobytu. Pak přišla kostlivá Twigi a všechno se popletlo.
Dnes tlustá holka, špekoun, nebo taky tlustej kluk se stávájí symbolem chudoby „ti jsou tak chudí, že nemají ani na posilovnu“

annas

Nezáleží na tom, co se jinému líbí, ale vám. Co člověk, co jiný názor.
Ale považuji za důležitější nosit vhodné oblečení – vzpomeňte si na herečku Helenu Růžičkovou, její lehkou chůzi, pohyblivost at.

Vím, o člověku, který je tlustý, ale bohužel podvyživený. Chybí se minerály a vitamíny, tělo strádá, takže se dělá zásobu třeba v tucích.

Ale beru zlatou střední cestu, tak akorát.

Ametyst

Líbí se to holce samotné, když se tak “ vyjedla”?

Dochy

Mně to nerajcuje… Ale proti gustu..

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.