Souhlasíte, abych vyzval k diskuzi admina těchto stránek ?

Nejlepší odpověď
Drap

Proř ne, klidně můžeš. To přece neni náš problém. Nevím sice o čem s ním chceš diskutovat, ale myslíš, že to bude mít nějaký smysl ?

Další odpovědi
LejdyTerr

A k čemu ti to bude?

hanulka11

Ty se cítíš:D:D:D
jedině ,že bys jím byl ty sám hihihihi

anonym

to by jste spis dokazal udelat z cernocha belocha, nez tohle ! :)

anonym

Za pokus to stojí!

Sůwa

Tak nám tady prosím napiš, o čem bys s ním chtěl tak asi diskutovat. Zrovna před chvílí jsem našla v PC co všechno tu >bolak< posbíral a předal adminovi a kde je nějaký výsledek? 🙂

anonym

Milá Sůwo.chci diskutovat o věcech, na které by měl admin odpovědět. Ale další se dozvíš(dozvíte), až položím výzvu adminovi!

Sůwa

Ha ha ha ha 😁

anonym

Hanulko,hi hi hi

anonym

Hanulko,hi hi hi

hanulka11

jsi mne rozesmál tralalalalala