Souhlasili byste s prodloužením nočního klidu do osmé hodiny ranní?

Nejlepší odpověď
briketka10

jako, že od osmi by se mohl až dělat
rámus tak to jó, aby mi tu neřádilo pod
okny a nebouchalo dveřmi od aut tolik
cikánskejch parchantů hned o 6 :((

Další odpovědi
hanny 2

Ne,aspoň v pracovní dny,protože zrovna dnes jsem zapínala v 7 hodin pračku.Možná tak o víkendu.

bolak

Co popeláři a ty chapíci co čistěj a opravujou silnice, a nebo když rupne potrubí a musí se ráno bagrovat, aby lidem tekla voda, fungoval plyn, abychom nezmrzli? Kdo jim to vysvětlí, že můžou začít až se Bohemica vyspinká? :p

pusinka50

Já klidně až do 10 hod a pak bych hned nastolila celodenní klid, protože to, co se děje v našem paneláku už nemá obdoby, pořád někdo něco vrtá a přestavuje, ten barák musí být už jako řešeto, nevím co ho drží ještě pohromadě:-(

Drap

Já osobně určitě ne. Přineslo by to spoustu nepříjemností.

Sůwa

Bodejť byste nechtěli prodloužit noční klid, když tu do noci plkáte 🙂.

briketka10

taky nemám silnici pod oknama :o)

pusinka50

briketko, ve tvém okolí snad bydlí dokonce pracující cikáni, že dělají od 6 h bordel? 🙂

briketka10

pusinko,
né co tě napadá oni se ráno odněkuď
vracej a parkujou mi u verandy auty
asi z herny a pak jdou chrápat potom
sem najížděj další a další auta s dětma
vyžírat tu rodinu, který přispívaj na byt
a ta cikánka se jim pak stará o děti např.
v létě, když odjedou za kšeftama to ti z
řetězama zlatejma víš, ale to není práce
to je vymahačctví znáš to viď žejo :O)
vaří jim, jezděj sem na oběd snad celý
Pardubice uklidí po nich bordel, jen u
sebe nikdy ne venku :((

anonym

@bolak: na havarijní případy se noční klid nevztahuje. A kdy jsi viděl makat v šest ráno někoho na údržbě silnic? Mně osobně to může být jedno, kolem mne se žádný hluk nevyskytuje, ale prý úpravu mají projednávat kompetentní orgány, tak mě zajímaly názory místních uživatelů.

bolak

tak v 6 ráno třeba ne, ale v 7 určitě :) to už se u nás normálně bagruje a ty hlučný vozítka co vodsypávaj sníh, z ulic, když večer chumelí, ty někdy potkávám i před sedmou

a pokud de o popeláře, tak ty se s tím taky moc neßerou, byl sem nedávno na návštěvě, kde sem byl nucenej přespat (1.patro), a přesně v 7:00 takový rány, jak když spadne metorit do ruska, já se probudil, začal pobíhat zmateně po pokoji, a ostatní normálně vklidu chrápali dál, prej „to sou jen popeláři“..voni maj totiž popelnice z druhý strany baráku, a popeláři jim je tahaj po schodech..a co schod, to jedna rána…pak po sobě jen zametli vomítku která vopadala ze zdí a jeli o dům dál…

anonym

No tak těhle „zážitků“ jsem se záměrně vzdala tím, že jsem začala žít v tichu. Z těch hlučnějších vehiklů maximálně občas v dáli projede traktor. Ale nedovedeš si představit ten kravál, když se slítně hejno špačků do třešňového sadu!

:))