arygnoc

souhlasili by jste se zavedením

rychlostních pruhů (nebo i celých komunikací) pro pěší, případně cyklisty?
Vždyť stát by za to mohl vybírat také mýtné, ne?

trošku mimo téma: bude se vybírat mýtné i za „rychlovku“?
Doplňuji:
pro pochopení – jedná se o ironii.
i když, kdoví jestli ne v blízke době realitu.

Nejlepší odpověď
chudst

Pro pesi ne, je to blbost. Kdo chce, cestu si najde a jde rychle dle sveho vlastniho tempa. Kdo jit rychle nechce nebo nemuze, jde pomalu a rychlejsi ho obchazi.

Co se tyce stezek pro cyklisty – mame hrozne malo cyklostezek a vy byste chtel zavadet jeste dalsi pruhy? Ja bych radeji rozsiril cyklostezky.

Takze: ne, nesouhlasil, funguje to, tak, jak to je, tak proc to menit. Ale zajimave na uvahu.

Další odpovědi
anonym

Otázka je tak hloupá, že snad na ni ani nelze očekávat rozumnou odpověď.
A je-li ironií, tak příliš neobratnou a přízemní.

baghira

Ne. Mít vedle klasické cyklostezky nějakou „expresní“ je z řady důvodů nesmysl (aspoň teď a tady).

A ano, pochopil jsem , že se jedná o ironii. A přemýšlím, co se ti nelíbí – mýtné na dálnicích? Tak to napiš rovnou.

dědapetr

Tu ironii chápu jako reakci plánů Ministerstva dopravy na zpoplatnění silnic první třídy a používání známek jako na dálnici.Co čekat od vlády,ta chce jen brát.

KdoSiOdJinud

max rozdelit chodniky na levy a pravy „pruh“ na rusnych mistech, ovsem je problem s napriklad obchodem na jedne strane apd.

Zaver: blbost :)

Zaver2: diky tomu jaka je to kravina bych to skutecne v brzke dobe ocekaval