Kroupič

Soudíte lidi podle oblečení ??? A je to správné ???

Jde o to, že když lidé vidí glády, a holou hlavu hned si říkají ááá bacha to asi je nágl. Nesnáším tento postoj DPC !

Nejlepší odpověď
johana 56

Říká se,že šaty dělají člověka,ale nikdy neposuzuji ostatní podle toho,co mají na sobě.Každý má právo vybrat si to,v čem se cítí doře on sám.

Další odpovědi
dudu

Již staří Sumerové měli řadu i dnes platných přísloví, jako např: „kdo nepil pivo, neví co je v životě dobrého“,
ale též: „dobře oblečený člověk má v životě všechno mnohem snadnější“. Tak nevím…

iceT

Můj chlap například má holou hlavu z mnohem prozaičtěších důvodů-prostě se mu začala dělat pleš,no a co?
Ale takových postojů je spousta,není možné si hned udělat obrázek o tom jaký je kdo člověk,jen proto že nemá na čupr hadry,nebo kvůli tomu že má nadváhu.Nebo proto,že je méně atraktivní než druzí.
Můj bývalý partner na tomhle docela pohořel,vždy se koukal na to jak je holka krásná a nikoliv na to jaká je.

SajmonModer

Nesoudím. nesnáším lidi, co tak soudí. Jsou to blbečci.

panenka

Já hned lidi nesoudím nejsem taková.Pokud mám někoho soudit musím toho člověka více poznat.Nejvíce mě dokáže naštvat,že jedna holka řekne to a už tomu věří všichni aniž by se přesvědčili co je na tom pravdy.Takové lidi kteří toto dělají nemám ráda a pokud se nepřesvědčím nevěřím nikomu a ničemu

zbysek

ja osobne lidi podle obleceni nesoudim,i kdyz je asi neco pravdy na prislovi,ze šaty delaj cloveka

ten který je

Nesoudím,protože někdo může být ve skutečnosti úplně jiný než se může zdát nebo se může také kamuflovat.

Kroupič

Alespoň někdo téhož názoru !!! Nesnáším lidi co si fakt myslí že glády + Lonsdale = skin nebo někdo takový !