Avatar uživatele
Kroupič

Soudíte lidi podle oblečení ??? A je to správné ???

Jde o to, že když lidé vidí glády, a holou hlavu hned si říkají ááá bacha to asi je nágl. Nesnáším tento postoj DPC !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Říká se,že šaty dělají člověka,ale nikdy neposuzuji ostatní podle toho,co mají na sobě.Každý má právo vybrat si to,v čem se cítí doře on sám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Již staří Sumerové měli řadu i dnes platných přísloví, jako např: „kdo nepil pivo, neví co je v životě dobrého“,
ale též: „dobře oblečený člověk má v životě všechno mnohem snadnější“. Tak nevím…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Můj chlap například má holou hlavu z mnohem prozaičtěších důvodů-prostě se mu začala dělat pleš,no a co?
Ale takových postojů je spousta,není možné si hned udělat obrázek o tom jaký je kdo člověk,jen proto že nemá na čupr hadry,nebo kvůli tomu že má nadváhu.Nebo proto,že je méně atraktivní než druzí.
Můj bývalý partner na tomhle docela pohořel,vždy se koukal na to jak je holka krásná a nikoliv na to jaká je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Nesoudím. nesnáším lidi, co tak soudí. Jsou to blbečci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já hned lidi nesoudím nejsem taková.Pokud mám někoho soudit musím toho člověka více poznat.Nejvíce mě dokáže naštvat,že jedna holka řekne to a už tomu věří všichni aniž by se přesvědčili co je na tom pravdy.Takové lidi kteří toto dělají nemám ráda a pokud se nepřesvědčím nevěřím nikomu a ničemu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbysek

ja osobne lidi podle obleceni nesoudim,i kdyz je asi neco pravdy na prislovi,ze šaty delaj cloveka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nesoudím,protože někdo může být ve skutečnosti úplně jiný než se může zdát nebo se může také kamuflovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kroupič

Alespoň někdo téhož názoru !!! Nesnáším lidi co si fakt myslí že glády + Lonsdale = skin nebo někdo takový !

před 4800 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek