Avatar uživatele
dudu

Současná česká škola?

Přijde nová učitelka zeměpisu do školy. Má první hodinu, otevře dveře do třídy, postaví před žáky a začne:
„Děti, chtěla bych vám říct…“
Ale děti začnou po paní učitelce házet všechno, co jim přijde pod ruku, a křičet, aby vypadla.
Celá uplakaná utíká za ředitelem. Ředitel povídá:
"Paní kolegyně, já vás chápu, ale jak to učil Komenský? Děti je třeba nejprve zaujmout a potom začít vykládat látku. Tak se pojďte podívat.“
Ředitel rozkopne dveře do třídy:
„Nazdar, hajzlové!“
„Čau, ředitelskej!“
„Dokážete, vy polointeligentní hovada, natáhnout prezervativ na glóbus?“
„Co je to glóbus?“
„Právě to vám teď vysvětlí vaše nová učitelka zeměpisu.“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Damiana, briketka10, Illines, Amie před 4420 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

no teda teď si dávám svačinu rybí salát a málem mi přistál na noťasu tohle mi nedělejte, to je fór :o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Tak ze,zaci moderni a ucitel modernejsi.Asi ano.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Amie

Podle mě krapet přehnaný, ale jinak… Kde jsou ty časy, kdy jsem se jako třetáček plížila na oběd, přede mnou ti velcí, devátáci, ze kterých jsme měli i respekt a báli se jich. Totéž při přestupu na gympl. A nyní? Jsem třeťák na gymlu, ti malí smrdi lítaj po škole div do tebe nevrazí a ještě by ti vynadali. Nedávno jsem zrovna šla kolem naší základyky a (kolik jim mohlo být? 13?) se sprostými slovami a na mě „co čumíš“ a ještě nějaké kecy. No, neočekám ihned vykání, ale přeci jen úcta k dospělím… kam to tak zmizelo?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek