Katie

Soubor .rar?

Dobrý den, stahuji film (harry potter a relikvie smrti) s koncovkou .rar pujde mi to přehrát v Windows media player, nebo v kantaris? Nebo nevíte kde lze zdarma tento díl stáhnout???
Doplňuji:

  • kde tento díl stáhnout s koncovkou .avi

Nejlepší odpověď
Larissa

Zlato, neboj. RAR je něco jako složka, pokud máš stáhnutý WINrar /Slunečnice.cz/, pak jej jen exportneš na plochu a normálně přehraješ (nemusíš ani přetahovat).

Další odpovědi
Braník

RAR je proprietární souborový formát pro kompresi dat a archivaci kde jsou soubory jen zmenšeny a zabaleny,musíš ho rozbalit a soubory někam přesunout nebo klik na extrahovat do určené složky,přehrát to pújde,rar není formát na přehrávání

Bedy

Místo WinRARu si stáhněte a nainstalujte 7-Zip. WinRAR je PLACENÝ.