Velbloud

Soubor .iso poškozen?

Zkoušel jsem přes virtuální mechaniku spustit určitý soubor s koncovkou .iso, když se načetl a chtěl jsem otevřít virt. mechaniku pro načtení souborů, vyskočila na mě tabulka že disk nelze přečíst. Co s tím mohu dělat, pokud vůbec něco? Je to navždy ztracené?

Odpovědi
Michal Kole

Pokud je stažený z netu tak zkusit stáhnout znovu a porovnat MD5, CRC32 součty. Neznám program na opravu ISO, ale to neznamená, že ho nezná někdo jiný.