Dzejkob

Sou dneska votevřený kšefty?

Jako třeba Albert a ták?

Nejlepší odpověď
Hamon

A co třeba zvednout zadeka dojít se tam podívat?
Promiň, ale na takto agresivní styl dotazu nemám v úmyslu odpovědět inteligentněji.

Další odpovědi
Mc Merkurion

dneska nejni nic,je to jedinej den v roce kdy není vůbec nic otevřený

knedlik123

meli by bejt, vsude kde je svoboda sou, proti sou jen svaty kozlove, ty nam tu pohodu jenom rusej

iceT

Já si myslím,že nejsou,nebo byly jen do určité hodiny.Na netu lze najít informace o aktuální otevírací době v době vánoc a o silvestru a taky jak bude otevřeno 1.ledna.