Sůwa

SOS – jak se vyznat v televizních programech ?

Já se sice občas podívám na NOVU, ale teď jsem si marnotratně zakoupila programy TV ( za 29 ká ) a tam jsem s hrůzou zjistila, že je spousta stanic a tím i spousta programů. Filmy ne, ale něco bych možná pustila – satelit už nemám. Na co se díváte vy?
Doplňuji:
Já TV program mám, jenže se v tom moc neorientuju, tak jsem potřebovala nějaké typy. Holt budu hledat jen na těch stanicích, které mám ověřené 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

já nikdy noviny s programem nekupovala
je na netu a v tom se vyznám dobře..co sleduju většinou
hudební programy Retro mi taky šupáci vypli nabízej ho
jen v balíku na to „píp“ a tak se dívám na satelitu, stahuju
filmy a ty sleduju v noci, přes den poslouchám rádio Beat,
večer se mrknu na zprávy Tv prima, Čt 2 dokument někdy,
ale začíná to všechno pokulhávat všechno opakujou !

Doplňuji:
jo a mám tu takovou sbírku Cédéček a některé jsem
ani neslyšela jsou darované v Mp3 zachumlané, nevím
co na nich je ☺než je proberu tak zešedivím !

Další odpovědi
Drap

Už dávno to neřeším. Většinou používám televizi jen jako jakousi kulisu při práci. Programy nesleduji . Občas to přepnu a co mne zajímá tak to nechám běžet . Často jsem se dívával na Spektrum, kde byla spousta zajímavých pořadů, spíše naučných. To už nám bohužel vypli, tak jen tak namátkově.

bolak

Založ si účet na csfd.cz , tam je sekce „televize“, do tý vlezeš, nastavíš si jaký programy máš doma a ono ti to vypíše ke všem program na vybranej den i s dalšma informacema.

Taky je u každýho filmu/seriálu/po­řadu takovej malej čtvereček jako ukazatel kvality, ten když je červenej, tak je to dobrej film, když je modrej, tak je to průměr a když je černej, tak to točil Troška.

Damiana

Zkus to na www.tv.sms.cz
Tam ti to „vyplivne“ program nějakých více než čtyřset TV stanic, můžeš si sama vybrat jaké si dáš do nastavení.

panxnotdead

To máte jedno, stejně tam nedávaj nic

Funna

ono se těžko radí, na co se máš dívat, když nepíšeš, co máš za programy…

štamgast

Kalendárium, Toulavá kamera, Ulice, Ordinace…

anonym

Pro mě existují akorát čtyři programy,ČT1,ČT2,N­ova a Prima.Na ostatní nekoukám.Buď si vyberu z těchto programů a když ne, tak počítač nebo knížka.V minulých dnech jsem objevil ještě stanici Šlágr Tv (hudební stanice, ale většinou pro mou generaci) takže ještě občas sleduju tuto stanici.

anonym

pro drap
Nejsem tak bohatý, abych vyhazoval peníze za tv když na ni nekoukám a měl ji jen jako kulisu.Ono když máš na výplatu 10000 tak musíš sakra přemýšlet kde a na čem ušetřit.

briketka10

já se jinak dívám na ČSFD a informuju se o filmu a jeho kvalitě..
kolik má např.hvězdiček jakej byl rozpočet, ale nevím, že je tam
i televizní sekce ??

briketka10

bolaku tam se musím registrovat, nebo jak ??

bolak

nemusíš, ale je to lepší pro orientaci :) sekci „Televize“ máš hned na hlavní straně vlevo nahoře, pod tím panďulákem

briketka10

O.K. díky

briketka10

někdy dávaj filmy co se překrývaj a já jeden z nich
neviděla tak se právě mrknu na ČSFD i slovenský a
jdu na Uložto šup už stahuju ty slovenský jsou dobrý podle skutečných událostí..