Ella

„Sorry, you have no video capture hardware.“ Co to chce? Před reinstalací windows fungovala webka bez problémů…

Video capture will not function properly.
Co to po mě chce?! Prosím o pomoc. Koupila jsem web kameru, fungovala bez problémů, jak měla. Když mi zmodral windows a po jeho reinstalaci odborníky mi po instalaci píše tohle.
Všechno dělám tak, jak poprvé – nejdřív CD, instalace, potom zapojit USB konektor do počítače a NIC. Čím to je? Díky za pomoc
Doplňuji:
ovladač je v pořádku, CD je aktuální, USB také funguje.
Už jsem to vyřešila – přepojila jsem USB do vedlejší zdířky a kamera je zprovozněna.

Nejlepší odpověď
Hlada

Nejdřív je potřeba pomocí něčeho jiného vyzkoušet, jestli USB funguje. Jestli funguje, tak se podívej do Správce zařízení, jestli tam je. Měla by být pod řadiči zvuku, videa a herních zařízení. Jestli tam je, tak dej nejdřív aktualizaci ovladače. Když to nepomůže, tak ho odinstaluj, restartuj počítač a nainstaluj znovu. Nemáš nový systém, který potřebuje jiný ovladač? Stáhni si nejnovější verzi ze stránek výrobce kamery.
Víc mě nenapadá.

Další odpovědi
hawranek

Dobrý den,
pokud se vám „odborníci“ nehrabali uvnitř, ale pouze přeinstalovávali software, najdete si výrobce a typ kamery a stáhněte si nejnovější software k oné webce. Na CD již nemusí být SW aktuální. Tento problém jsem již také jednou řešila, tohle pomohlo, tak snad i vám..

hanulka11

píše to … Je nám líto, nemáte pro digitalizaci videa hardware