Mika47

Sony VS Samsung

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

Sony

Záleží jak v čem, ale řekl bych, že obecně lepší je Sony. Ťam´tung neumí dělat tablety, většina mobilů taky stojí za prd (krom mobilů vyšších tříd to je bída). Zmiňované televize dělá lepší Panasonic.

Další odpovědi
SengSS

Sony

Podle toho v čem , televize a monitory u mě Samsung , herní konzole a vše kolem audio určitě Sony , a telefony podle toho co hledáte tam bych to viděl nastejno …

Hykam

Samsung

Apphlam

Samsung

Doplňuji:
Samsung je nejlepší prodejce telefonů. Vlastně vše mu de krom tabletů. Ty vůbec neumí.

alenad

Sony

jsem naprostý laik na mobily , pár jsem jich měla , SE i Samt´ung :) – ten mám momentálně , ale musím konstatovat , že víc mi vyhovuje Sony Ericson