Rylon

Sony Vegas nechce otevřít projekt… Co s tím?

Bylo nebylo, jednoho krásného večera jsem dělal jedno video v Sony Vegas Pro 11.0. Když už bylo hodně pozdě uložil jsem priujekt a vypnul Vegas i počítač. No dlaší den ráne jsem orevřel Vegas který mi hned napsal jestli chci otevřít autosave. Jsem řekl že „Nééééé proč bych to dělal?!? Přece jsem si uložil projekt…“ No při otevírání projeku mi vegas napsal: „Warning: An error occurred while loading file. The file is most likely corrupted or of an unknown format.“ A to samé mi píše i .bak soubor. Už si nevím rady. Pomůžete mi někdo??? Za všechny odpovědi předem děkuji :)
Doplňuji:
PS: Autosave tam už není. Hledal jsem ho… Prostě zmizel :(

Odpovědi
uccello

S tím už nic nenaděláš. S autosavem máš jen jednu možnost a tu jsi zrovna promarnil. Budeš muset začít znova a pro jistotu průběžně ukládat.