plzen111

Jak ve Windows 10 zkontrolovat podepsané ovladače?

Dobrý den, pořídil jsem si novy Windows 10 je to na USB. Chce to po mne podepsané ovladače. Jak to muzu zkontrolovat? Na notebooku nemam zadní op. systém. Mam Sony Vaio. Dekuji

Odpovědi
jáára

Za blbost se platí, tak někomu zaplať, ať ti nainstaluje system. Ty toho nejsi schopen!
Na VAIO ovladače pro W10, pokud vím, nejsou. SONY varovalo před upgradem na W10.
Přeju příjemnou zábavu.

JájsemRaibek

A už bys konečně mohl napsat otázku do nadpisu a nikoli nějaká dvě, tři slova.
Otaázka vypadá takto:
Jak upgradovat windows 10 na Sony vaio?