nika87

SONY ERICSSON XPERIA RAY, ANDROID 4.0

Má někdo telefon SE xperia RAY , android 4.0 ? Potřebuju totiž poradit s nastavením – přidávají se mi mé fotky z galerie k hudebním albumům, jak to zruším pls?

Odpovědi
www

Sám jej nemám, ale otázky k této problematice najdeš nejlépe na nějakém specifikovaném fóru, třeba tady:
Doplňuji:
Všeobecně se to ale řeší tak, že k ukládání obrázků předem zvolíš místo (složku). Pokud to neuděláš, uloží se ti obrázek tam, kde jsi uložil ten poslední, nebo tam, kam je od výrobce nastaveno.

Zdroj: androidforum.cz/so­ny-ericsson-xperia-ray-t15601.html