VampireGwen

Sonický šroubovák pouze jako svítilna, nebo plná replika i se zvuky a světlem?

Jako velký fanynka Doktora Who si chci někdy v budouctnosti koupit repliku Doktorova sonického šroubováku. Ale nevím, jestli koupit jen baterku v tomto designu, nebo plnou repliku sice i se světlem, ale i zvuky a vysouváním apod…
Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Měli jste tu repliku? Má cenu kupovat dražší a přesnější repliku, nebo to vyjde na stejno jen se svítilnou v designu šroubováku?

Odpovědi
kapka

Taky si můžeš koupit sonický šroubovák, který funguje jako dálkové ovládání k televizi. :) Ale to už je trochu dražší hračka.
Jinak asi neporadím, je to otázka financí a hlavně tvých představ, co od něj očekáváš. Já ho nemám, maximálně tak jako aplikaci na mobilu. :)
Mosoji, šroubovat neumí :(, ale jinak asi všechno, tedy ten originál v seriálu :)

mosoj

Šroubovat bude také ?