som slovak a cizinecka policie mi nechce dat prechodny pobyt v cr

som ženatý a mame dite 5 mesicny a cizinecka policie mi nechce povolit prchodny pobyt s důvodu že jsem byl trestany a mam zapis v registru trestu.Muzete mi poradit jak toho mužu dosahnout ke konci a mit už klid?dekuji za rychlou a kladnou odpoved Kuchar

Nejlepší odpověď
anonym

Přesto, že ses právě zaregistroval, těžko se dočkáš „rychlé a kladné odpovědi“, když nesplňuješ podmínky zákona.
Např. v takovém Švýcarsku by sis ani „neškrtl“.
Jak zákon obejít, či jinak splnit zákonné podmínky, by ti nějaký fígl mohl poradit jedině advokát se specializací na cizinecké právo.
(P.S. Do profilu ti pošlu odkaz na jednoho ověřeného profíka, na webu to pravidla zapovídají).

Další odpovědi
ReHu

Co to znamená kladná odpověď?
Na Slovensko se stěhovat se ženou a dítětem nemůžeš? Proč? Třeba bys tam našel klid. Pracuješ? Kde a jak dlouho?
Která země by vědomě vítala trestané? Každá země má svých dost.