arygnoc

Som šikula, podarilo sa mi za jednu odpoveď dať dva palce.

že sa to nedá?
ale dá, skúšajte.

Mosoj odpovedal na jednu moju ohľadne letov na Mesiac odkazom.
Opalcoval som i odkaz i odpoveď starú vyše 2,5 roka.
A bolo to.
Doplňuji:
palec i nomináciu dávam normálne, som ani nevedel, že to neišlo dať oboje naraz.

;)

Nejlepší odpověď
anonym

Arygnocu, tak to mně se dnes podařilo dát Pájovi za jeho odpověď na rakovinu i palec i nominaci. Zatím mi to umožňovalo buď jedno, nebo druhé.
Zřejmě má nová verze možnosti „netušené“. Nechám si ale poradit, budu zkoušet dál.☺

Další odpovědi
Drap

Kdo umí tak umí.