dust8

Solnička, pepřenka… proč bych nemohl pojmenovat často používaný francouzský dresink jako francouzku?

Odpovědi
elkon

Pojmenuj si co chceš, jak chceš. Doma si můžeš dělat co chceš.

quentos

Protože by tam nebyl důvod k velkému písmenu. Stejně jaku u slánky a pepřenky.

Mc Merkurion

… protože francouzák už je >>> TEN dresink >>> TEN francouzák, NE TA francouzka !!!

nyjono

Proč bys nemohl?
Ty sám přece dresinku můžeš říkat jak chceš.
Jen třeba, když se budeš v obchodě ptát, tak nejspíš nebudou vědět, vo co go 😁

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.