Radomír.cz

Solné jeskyně vytvořila příroda, nebo člověk?

Solné jeskyně

Nejlepší odpověď
www

Jak které, viz zdroj.
Doplňuji:
Ve zkratce jsou tedy solné jeskyně přírodnou vytvořené, většinou ale doslova člověkem vyrobené dokonce tak, že se sůl do nějakého prostoru doveze a říká se tomu solná jeskyně. 🙂

Zdroj: www.google.com/se­arch?client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&i­e=UTF-8&q=Soln%C3%A9+jes­kyn%C4%9B+p%C5%AF­vod

Další odpovědi
anonym

Jak které…
Solné sloje jsou ´výtvory´ přírody…
Solné jeskyně v nich vykutal člověk – a nebo také přírodní vlivy.
___
Solné jeskyně vyráběné jako módní rádobyléčebný výstřelek pak pochází výhradně z lidské činnosti – ´přírodu´ by taková blbost ´nenapadla…

;-D

Lamalam

Přírodní solné jeskyně vytvořila příroda, umělé vytvořil člověk.