dust8

Solární lampy začínají svítit, až když je absolutní tma?

Odpovědi
Dochy

Absolutní tma neexistuje.
Pokud bychom byli v prostředí, které by absolutní tmu alespoň trochu připomínalo, solární lampa by už byla dávno na odpis.

Pokud myslíš ta svítíčka co se prodávaj řádově za 100 na osvětlení chodníčků, tak spínaj pokud se dostatečně zešeří. (pokud jsou nabitá a jejich baterka vůbec ještě žije)

Hufnágl

Některé lampy začnou svítit když se zešeří. Měl jsem vychytaný čas u různých solárních lamp. První se rozsvítila krátce před tím, než se rožlo pouliční osvětlení, další zároveň s pouličním a další až byla neúplná tma.