Avatar uživatele
BANAN93

software nebo neteř ???

Jedná se o sluchátka s mikrofonem – používám zvukovku Soundblaster X-fi extreme audio – mám repráky jen 2.1 a stereofoní sluchátka připojené oboje najednou s použitím rozdvojky.V dří­vější době mě nastavení mikrofonu zlobilo, ale za tu dobu jsem se myslím dostatečně naučil jak ho nastavit. Všude v ovládacích panelech mám nastavené správně když dám test zařízení ,tak vidím tu stupnici jak se ten ukazatel ani nehne když různě promačkávám kabel, tak stupnice lítá jako šílená. byla u nás na návštěvě neteř a viděl jsem jí jak několikrát přibouchla skříňku od PC a zřejmě tam přibouchla i ten kabel, ale zvuk ze sluchátek šlape v pohodě. já ty sluchátka s mikrofonem kupuju každou chvíli :*(

ps. na kabelu od sluchátek je i ovládání hlasitosti s funkcí ON OFF pro mikrofon – v tom by asi taky něco mohlo kleknout

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

neteř

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

neteř

Na otázku nemožno presne odpovedať:
Podľa popisu zodpovedná za nefunkčnosť je neter.
Ale je to naozaj tak?
Na mieste je otázka: čo urobil žalobca, aby zabránil poškodeniu?
Podľa vlastného vyjadrenia " já ty sluchátka s mikrofonem kupuju každou chvíli :*(„, tak nespravil, z čoho logicky v zmysle zákona schválnosti:
"Čo sa môže pokaziť, sa pokazí. V prípade, ak výrobca udáva nezničiteľnosť výrobku, tá končí dňom zakúpenia výrobku. Nízka cena nie je vyvolaná nízkou hodnotou výrobku, ale potrebou jeho rýchlej obnovy = lacný výrobok je súčasne aj drahý výrobok“…
Podľa znalca:
Dědvševěd: No jelikož je ten kabel bez izolace-klasické bužírky, ale jen opatřen nevodící barvou, zřejmě se ta barva někde při tom přiskřípnutí oddělala a zkratuje to.

Preto navrhujem:
Odporkyňa – neter je sprostená viny, pretože žalobca, v snahe ušetriť nepriamo navodil samopoškodenie sluchátok.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

neteř

No jelikož je ten kabel bez izolace-klasické bužírky, ale jen opatřen nevodící barvou, zřejmě se ta barva někde při tom přiskřípnutí oddělala a zkratuje to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dados

neteř

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
everest

neteř

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Na otázku nemožno presne odpovedať:
Podľa popisu zodpovedná za nefunkčnosť je neter.
Ale je to naozaj tak?
Na mieste je otázka: čo urobil žalobca, aby zabránil poškodeniu?
Podľa vlastného vyjadrenia " já ty sluchátka s mikrofonem kupuju každou chvíli :*(„, tak nespravil, z čoho logicky v zmysle zákona schválnosti:
"Čo sa môže pokaziť, sa pokazí. V prípade, ak výrobca udáva nezničiteľnosť výrobku, tá končí dňom zakúpenia výrobku. Nízka cena nie je vyvolaná nízkou hodnotou výrobku, ale potrebou jeho rýchlej obnovy = lacný výrobok je súčasne aj drahý výrobok“…
Preto navrhujem:
Odporkyňa – neter je sprostená viny, pretože žalobca, v snahe ušetriť nepriamo navodil samopoškodenie sluchátok.

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet