Stanislav

Software na dálkové ovládání

Potřeboval bych nějaký software ke stažení zdarma, pomocí kterého bych mohl ovládat filmy ovladačem. Ovladač od něčeho podobného mám, teď jenom potřebuju ten software.
Doplňuji:
Ovladač mám od AVerMedia, a chtěl bych s ním ovládat filmy na počítači. Ještě bych pořeboval software.

Odpovědi
Awe

Na takovouhle otázku ti asi těžko někdo odpoví…Jaké filmy?Na jakém přístroji?Jedná se o TV,PC,notebook,či jiný?Co je to za ovladač?

nonnel

Když jdu spát, tak si pouštím mluvené slovo a klávesnici mám vedle sebe na stolku (nemá kabel). A když už cítím, že bych usnul, tak stisknu konec přehrávání a potom vypnutí PC (jsou to funkční klávesy). Pro mě je klávesnice dálkový ovladač.

anonym

soft a ovladače http://www.aver­media.eu/aver­tv/cz/Support/Dow­nload.aspx?Ty­pe=Software

karfigol

Tak nejjednodušší by byla bezdrátová myš, jinak si nedovedu představit, jak ovládat filmy na dálku na PC. Z ovladačů na věci v domácnosti mě jinak napadá jen https://intui­tystore.com/ kde je možné k jednotlivým věcem v domácnosti kupovat moduly a ovládat je mobilem