Avatar uživatele
vímto

Software k ověření pravosti OS

Dobrý den.Při každém spuštění PC se mi zobrazí program,který mě chce zkontrolovat os jestli je legální.Viděl jsem to už u jednoho pc,který měl černou plochu a muselo se klikat na tlačítko vyřešit později,když se spouštěl.Nevím,zda je os legální.Byl kupován z aukra od soukromého prodejce.Nechci,a­bych měl černou plochu a abych na něco musel klikat.Takže se ptám,jak tento program vymazat nebo vypnout.Počítač byl dost drahý,tak nechci ještě kupovat OS.Počítač má windows xp profesional.Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Pro HLADA.A kde se ten program maže.Nevím,kde ho hledat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Damiana před 4326 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

najjednoduchšie je preinštalovať a legalnym OS.
pokiaľ budete pátrať na nete, nájdete návod (nelegálny) ako wokna zlegálniť, resp. ako tú kontrolu obísť.

OS nekupovať na nete, iba v kamennom obchode a s certifikátom.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Nejspíš máte nainstalovaný Windows Genuine Advantage, který jste stáhnul s aktualizacemi. Smažte to. V centru zabezpečení zakažte automatické aktualizace. Nastavte volbu Oznamovat, ale aktualizace nestahovat ani neinstalovat. Až se vám bude chtít zase vnutit do počítače, tak ho odškrtněte a v následujícím okně zadejte volbu v tom smyslu, aby vás už víckrát neotravoval.
Doplňuji:
Nevím, jestli může být ještě jinde, já ho mám v Doc. and Sett./All Users/Data aplikací. Nejjednodušší je dát ho vyhledat (Start/Hledat).

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Z aukra to nebude moc legální.

Podívej se na web Microsoftu: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows/genuine

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek