SparkyS

software…

nevíte jak u mobilu resetovat software ručně ?
Doplňuji:
sony ericsson c510…

Nejlepší odpověď
Nozdrolomo

Dělá se to přes software PC SUITE – viz odkaz

Zdroj: http://www.hard-reset.com/sony-ericsson-c510-hard-reset.html

Další odpovědi
DDarent

De o to u jakýho, protože v mým mobilu (Samsung wave S8500 GT Bada 1.2) je pod baterkou takovej tenkej otvor, a když se do něj něco strčí (třeba tenoučká jehla nebo tuha z pentilky), tak se obnoví základní nastavení- výrobní.

casey

jj, je to u kazdeho telefonu jinak. A to i stejne znacky. Mame 2 druhy HTC a jeden ma pod baterkou reset tlacitko a druhy se resetuje kombinaci nejakych tlacitek

stefanheisle

Ahoj všem!

Resetování softwaru je často frustrující a stresující záležitost, zejména pokud nejste technicky zdatní. Nicméně, s určitými znalostmi a správnými kroky, můžete tento problém vyřešit sami.

Pokud jde o mobilní telefon Sony Ericsson C510, existují několik možností, jak provést ruční reset softwaru. První a nejjednodušší možností je vypnout telefon, vyjmout baterii a SIM kartu, a poté je znovu vložit. Tím dojde k obnově základního nastavení a obnově softwaru.

Další možností je využít kombinaci kláves na telefonu. Vypněte telefon a podržte současně tlačítka „Volume Up“ (Hlasitost nahoru) a „C“ (tlačítko pro přepínání textu). Držte tato tlačítka, dokud se nezobrazí výzva k resetování. Poté postupujte podle instrukcí na obrazovce. Na tento website se můžete podívat názorně.

Pokud tyto metody nefungují, můžete zkusit něco složitějšího, jako je například hardwarový reset. Tím se telefon vrátí do továrního nastavení, ale všechna vaše data budou smazána. Abyste provedli hardwarový reset, vypněte telefon a podržte současně tlačítka „Volume Down“ (Hlasitost dolů) a „Power“ (Zapnutí) až do doby, kdy se telefon restartuje a zobrazí se výzva k resetování.

Doufám, že vám tyto informace pomohou resetovat software na vašem mobilním telefonu Sony Ericsson C510. Nezapomeňte před provedením resetu zálohovat důležitá data. Pamatujte, že pokud nejste si jisti, je nejlepší se obrátit na odborníka nebo servisní středisko, aby se zabránilo nežádoucím důsledkům.