Avatar uživatele
anonym

socialka-pravní ochrana

poradíte mi někdo prosím.mám více otazek.mám detsko přes2roky,otec mi dělá samé naschváli,dcerku mi nepřebaluje,přiveze má prujem atd.od narození se nestaral,neprebalil nepomohl a nic.na soc.děti-stoji na jeho straně,že to je dítěte otec.soud rozhodl,že dítě bude u otce na vikend1za14dní.pravník stim nic neděla a u soudu je to také nezajíma.otec si rozšiřuje styk.kolikrat detsko vraci drive v tydnu o pul hodky dřiv.-jsem omezovana i v tydnu-a musim treba ne jen ze sebou k dr ale i s detskem...otec mi vyhrozuje,a rika co je mou povinosti,a nezajima ho ze je destko kdyz je nemocne-ze me da k soudu atd...bylo mi řecčno,že dětsko u otce by mělo nocovat až od3-3,5let dřive ne.nemohu dovolit odvolavat se atd.nemam na to peníze.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4474 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
standa

1. peníze na odvolání nepotřebujete

2. kontaktujte příslušné oddělení odboru sociálně-právní ochrany dětí (konkrétní adresu a telefony naleznete v níže uvedeném odkazu)
http://www.mpsv.cz/…

3. zde je požádejte o pomoc se sepsáním ´žalobního návrhu´ o úpravě podmínek styku otce s dítětem...

4. pokud do žádosti a později u soudu přeříkáte minimálně to, co jste uvedla do otázky a pokud pro svá tvrzení budete mít alespoň nějaké důkazy (svědectví ap.), pak vám soud musí vyhovět...

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony