mishaella

sny během narkózy?

Zajímalo by mě, jestli se člověku mohou zdát sny, když je v narkóze…

Nejlepší odpověď
badisko

no z nejvetsi pravdepodobnosti ne …protoze mozek se nachazi ve stavu delta coz je 0,5–2,5 ..takze velmi hluboky spanek..koma ..bezvedomi ..clovek si velmi malo uvedomuje nebo vubec neuvedomuje fyzicke pocity ci potreby .....takze ani nemuze snit …v normalnim stavu beta.. ma clovek uroven mozkovych vln 15–18 ciklu za vterinu coz je dost rozdil ..ale neni to vylouceno …

Další odpovědi
Drap

Údajně ,mohou. Málo kdy si je však pamatuje.

Fienir

Ano, zdají se. Byl jsem sice jednou a to se mi zrovna zdálo, ale myslím, že je to běžné.