ReHu

Snopigo – můžete se mi ozvat a napsat na sebe kontakt? Nemohu vás najít 🙂.

Doplňuji:
Jedná se o jednu starou odp., ke které chce něco tazatelka doplnit. Už jsem ji zkoušela hledat – marně. A nechce se mi procházet komplet seznam veškerých uživatelů.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zahraj si na detektiva, tak to zřejmě na odpovědích chtějí. Nevím co je špatného na tom, když ti napíšu ma já se rozhodnu ti můj mejl poskytnout, že ti nepříjde.(doprde*le teď jsem se pokydal džemem-to víš žeru a píšu :D).
Jinak doporučuji dotyčného najít v těch otázkách kde ti odpovídal, popř. v těch kde jsi mu odpovídala ty.