df

Snížila se díky pornowebům partnerská nevěra?

oproti době, kdy ještě nebyl internet

Odpovědi
Drap

Ne, ba naopak díky moderním technologiím se zvětšila. Díky mobilům, internetu

autacek

Myslím že se snízila. Spoustu potenciálních nevěrníků uspokojí vizuální prožitek zdarma, co by jinak nikdy neviděli a když si přitom pohoní i bambulu, tak je to na čas uspokojí i fyzicky a večer mohou opět projevovat věrnost a náklonost jen své partnerce. Nehledě na to, že internet jim nasadí tak vysoko laťku, která by se jim v praxi jen těžce překonávala.

Pochopitelně ale existují výjimky, které na to skutečně mají, ale ti by byli proutníci i bez internetu.