Snížení půjčky

REAGUJU NA ODPOVED-NECHCI JINOU PŮJČKU POTŘEBUJI PORADIT JESTLI JDE SNÍŽIT PŮJČKU V BANCE KDYŽ NENÍ POJIŠTĚNÁ PROSÍM PORADTE MI DĚKUJI

Nejlepší odpověď
kropitko

Jestli máte na mysli splátky půjčky,jako že asi jo,tak si nejsem vůbec jistá,jestli jdou snížt,když je pojištění. Vše by jste měla mít uvedené ve smlouvě. Většinou nabízí banka splátkové prázdniny,ale to jen v případě pojištění. Kontaktujte banku,která Vám půjčku poskytla,společně něco vymyslíte

Další odpovědi
standa

Musíte si nalézt velmi originální důvod a pak banku ´ohromit´ a přesvědčit, aby vám změnila již jednou dohodnuté podmínky.

Ale na 99% to banka neudělá ☹

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/odpo­ved/lze-snizit-pujcku-v-bance