anony.M

Sníst prošlé těstoviny?

Snědli byste měsíc prošlé instantní těstoviny(Dobrý hostinec) ??

Nejlepší odpověď
quentos

data spotřeby bývají o minimální trvanlivosti, takže bych se nebál. Maximálně se pos… ;{)> ale to poznáte, chutnaly by divně.

Další odpovědi
Terryle

U instantních věcí bych to riskla. Ona i ta doba spotřeby je nadsazená – kamarádčina máma dělá v mlékárně a tvrdí, že sníst třeba týden prošlý jogurt vůbec není problém, pokud nejste extrémně přecitlivělý. Není to zkažené, jen tam je víc jogurtových breberek než obvykle.
Takže u sušených instantních věcí se ten měsíc nejspíš ještě přežije…

iq

Myslím že se instantní veci tak rychle nezkazí.I když já osobně bych to vyhodil.

anonym

Klíďopíďo. Pokud nejsou z dodávky UNRY,a to nejsou........

hanulka11

Jednou za čas prolítnu špajz a zásoby a bez milosti prošlé věci vyhodím, ale nikdy jich není tolik. A tyto věci nekupuji, ale vyhodila bych to.

escrito

Pokud prošla min. spotřeba tak bych to nejedl

mojitek

V jednom zahranicnim dokumentu se timto zaobirali a dali do laboratore prozkoumat 17 let prošlé instantni testoviny s necim(s inst­.korejskou omackou či co) -pod mikroskop a pripravili k ke konzumaci.Vysledek byl ten,ze jidlo bylo naprosto v poradku,jen uz ne tolik aromaticke,ale jinak naprosto k jidlu.Takze bych se tech testovin nebal.Jde o to,ze cim vice je v potravine mnozstvi vody tim drive se kazi.

elektrikář

Pokud jsou uložené v suchu a ve tmně nemnělo by jim nic být. Pokud je neporušený obal.Našli jsme dobře schovanou konzervu ve špajzu po 50 letech byla k jídlu. Skutečně byla z Unry.