opalescence

snim denne 4kg jablek a Xkg zeleniny. Priberu?

Nejlepší odpověď
Pájo

Jablka a zelenina Vám přinesou cukry, ovocné kyseliny, vitamíny a vlákninu…
Pokud budete jíst jen to, tělo si potřebné proteiny vezme i ze svalů… takže z Vás zbude rozklepaný sulc, který se dobrovolně trápí hladem. Nepřiberete a jako bonus si rozházíte trávení, pokud se už chystáte takový způsob stravování zavést na delší dobu.

A co k tomu ovoci a zelenině přidat nějaké bílkoviny, maso, mléčné výrobky, ryby a trochu toho pohybu(?) A využívat potenciál lidského žaludku požíváním potravy, na kterou je konstruován?
Tělo by přirozeně prosperovalo. Nepříjde Vám to více přirozené…?

Doplňuji:
Přiberete / nepřiberete?
Záleží na obsahu cukrů (sacharidů) v potravě a množství, které potravou každý den příjmete.
Vstřebávání sacharidů je lehké a děje se stěnou tenkého střeva. V játrech dochází k přeměně hexos na glukosu, která pak putuje do krve. Při přebytku glukosy je tato přeměna na glykogen, nebo tuk. Pokud nesportujete, glykogen ve svalech se nespotřebovává ve zvýšené míře (není ho tam moc třeba), v játrech odběr taky malý a tak veškerá glukóza putuje do zásob tuku.

Co to s vámi ksakru, ženský, je?

Samý piškoty, 2× denně mrkev, 8 jablek, plátek kuřecího masa jednou za tři dny… kefír jednou za měsíc…?
Kdo myslíte, že Vás bude chtít? Bez kondice. Pohublé (nikoli plno/štíhlé), beztvaré – sval nikde žádný, s vybledlou pletí, po 18té hod. s kručícím žaludkem, nervózní, bez energie a s migrénou??

Další odpovědi
mosoj

4 kg jablek ? To budeš čůrat mošt.

Deli

Asi ne, ale zničíš si žaludek, trávení, metabolismus a organismu uškodíš, protože nikde nemáš bílkoviny, sacharidy a tuky potřebné pro správné fungování organismu.

anonym

Farmářka z naší vsi se rozhodla, že zhubne a měsíc se živila hlavně jablky. Přibrala 4kg a vrátila se k „normální“ stravě . Pohybu má dostatek, tak jen vyměnila pití piva za víno.

Děda Louda

Nepřibereš ty, ale tebe rádi přiberou u Chocholouška.

BANAN93

nevěřim 4kg jablek a xkilo zeleniny ? Dával bych si pak bacha aby moje obličejové rysy nezačali připomínat bíložravce… Tenkrát sem někde viděl studii o vývoji člověka a jedna tlupa žrala ovoce a kořínky – ta zakrněla a tlupa co se dala na maso se vyvíjela mnohem rychleji, hlavně jejich mozek – zdokonalování nástrojů a lovu samotného, vše dílky bílkovinám

pizlicka

prestan sem laskave vkladat anorekticke dotazy!aspon to udelej,pokud se nechces lecit.

opalescence

Jím kuřecí maso, někdy si dám kefírové mléko. Snídám suchary se zeleninou někdy sýr,pač pečivo jako takové nesmím. Někde slyším že po ovoci a zelenině přiberu když toho budu jíst opravdu hodne a někde že je blbost přibrat. Tak nevím

Pájo

Pokud bude v ovoci hodně cukru a budete mít nízký výdej energie (=málo pohybu), budete i břibírat na váze.

opalescence

Jsem na jablkách závisla,opravdu snim 2plny pytliku např:od pečiva JABLEK.. A VECER TREBA UVARENYCH 5 ,MRKVÍ OKURKU 2 RAJCATA… rano samodzrejme snidam a obedvam ale mezi snidani obedem a obedem a veceri snim dost toho ovoce a zeleniny. proto se ptam priberu?

pizlicka

nelzi.neni pravda,co pises.pokud by jsi jedla normalne,jak tvrdis,nikdy bys nepozrela tolik kg dalsiho jidla,pokud bys netrpela bulimií.ale pokud jis jen jablka a zeleninu,radis se mezi anorektiky.

pizlicka

nelzi.neni pravda,co pises.pokud by jsi jedla normalne,jak tvrdis,nikdy bys nepozrela tolik kg dalsiho jidla,pokud bys netrpela bulimií.ale pokud jis jen jablka a zeleninu,radis se mezi anorektiky.