Georgo2010

Snídáte častěji až v práci nebo doma před odchodem do práce?

Nejlepší odpověď
aramah

Hned jak se probudím v deset :D

V práci nejím neb pracovat nemusím :)

Další odpovědi
hanny 2

Snídám před odchodem do práce.Vstanu,jdu vyvenčit psa a pak snídám.Kdybych to nechala až do práce,tak omdlím hlady!

Drap

Zásadně doma. Bez snídaně nevytáhnu paty. A vpráci se pracuje a ne snídá.

Damiana

Nesnídám, nesvačím – nestihnu to, nestačím. Jsem jako Kvapník.
Ale pravda je taková, že já mívám hlad až po poledni, tak se podle toho řídím. 🙂

hanulka11

Snídám hned ráno neb snídaně je důležitá a bez ní bych nefungovala a pořádnou sklenici vody .....do práce chodím dělat a ne snídat

Petra09

Pro Dr.axl,vsak ted ale odpovedeli zase jiny lidi tak proc ti to tak porad vsechno vadi jestli se otazka opakuje? Navic ta starsi byla jinak podana.

anonym

Vždy jsem snídala doma, jen asi dvakrát jsem zaspala a potom jsem to musela stihnout v práci. Snídaně je základ pro celý den, proto by se neměla odbývat. Znám takové lidi, co raději vypustí oběd, než by vynechali snídani. Stanou v poledne, ale přesto jdou nejdříve snídat.

anonym

Zase asi někdo zapomíná, že ho ve škole učili, že se nemá opisovat!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stihate-nebo-nestihate