Snídám musli, z hlediska kalorického je lepší míchat si je s jogurtem nebo zakysanou smetanou?Obojí způsob mi vyhovuje.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tak to je dobře, nech si chutnat.Ale jogurt i smetana musí mít nízký obsah tuku.Nebo zalít nízkotučným mlékem,ale musli je i tak dost kalorické.

Další odpovědi
anonym

Ano. Nizky obsah tuku – a podivala bych se na slozeni a zvolila bych ten s nejnizzsim obsahem – jak tuku , tak i cukru. Nekdy je mensi obsah tuhu , ale zase vetsi cukru … je to o " studovani " . 🙂 Tak hodne uspechu. -iv- P.S. Prominte , zakysana sm. asi nema cukry…tak cukry plati pro ost. potr. 🙂