SajmonModer

Sněží! Jaro je tady!!:)

Taky u vás sněží? Tady v Ostravě začalo sněžet a je tady plno sněhu! Nekecám!:)

Odpovědi
panenka

U nás na Moravě zatím nic jen tu prší

Terryle

Tsss, u nás v Praze (na Chodově) bylo bílo už v poledne :oD

iceT

Potvrdím Moravu,chčije a chčije už třetí den…

stana73

U nás na kokořínsku je to napůl.Prší se sněhem.Jen ať zaprší,je to potřeba.Po víkendu bude zase jaro a už se to bude krásně zelenat.Ale taková zima by zase být nemusela…

arygnoc

Hm, jenom je zajímavé, že silničáře sníh překvapí v prosinci nebo v lednu, ale v březnu ne.
Není to divné?

Terryle:

ve Stodůlkách ani vločka.

henkl2009

no včera na praze 5 napadlo něakého sněhu a byla sněhová vánice.ale dnes žádný sníh už není.

coco

A my tady v Jeseníkách vytáhli boby..

Nukina

Fuck off snow :-/ , chci vytáhnout motorku !!!