Snese se užovka s chameleonem?

Zdravím, co myslíte? Snesla by se užovka s chameleonem jemnejským v jednom teráriu?

Nejlepší odpověď
fcoop

Dost bych se divil,kdyby ano.
Chameleon by měnil barvy jak vzteklej,užovka by z toho byla vyvalena.

Další odpovědi
elektrikář

Pozor užovka je masožravec.Sbaští ti jej k obědu.

radek.v.

Ano snese, asi tak jako ty nebo vy(chcete li) a např. tygr v jedné kleci :D kokrétně chameleon je silně teritoriální zvíře a své terárium si dobře hlídá. Hadi obecně jsou taky teritoriální, takže z toho vyplívá, že je to naprosto vyloučené nehledě na to, že oba dva mají jíné klima ( vlhkost, teploty )

Zdroj: vlastní zkušenosti