laenndkeal

Snese se karas se škrabkou?

Chtěla bych se zeptat jestli se snese karas ze škrabkou??

Nejlepší odpověď
Deli

Pokud škrabkou myslíte rybu ancistrus, tak ano.

Další odpovědi
Ar

Jak již psala Deli, ryby se snesou. Co je ,ale větší problém, že mají odlišné požadavky ne teplotu vody. Tam kde bude Ancistrus ve „svém prostředí“ bude Karas chřadnout a naopak. Pro karase je vhodné studenovodní akvárko, jinak se jeho doba života rapidně zkrátí.

Emefej

Karas obecný je ryba velice nenáročná. Snáší dobře i poměrně značné výkyvy teloty vody a dobře se vyrovnává s deficitem kyslíku. Dopňující info o karasovi např. zde: http://www.spla­vek.info/karas­.html

Zdroj: www.splavek.info