ncls55

Snese se Agapornis Růžohrdlý s Andulkou Vlnkovanou

Mám agapornise(sa­mičku)a andulku(samce)sne­sou se na vzájem protože andulka nechce agapornise nechat nažrat a vysrala se agapornisovi na hlavu 2× a on jí vytrhává peří a klove zezadu do krku

Doplňuji:
Díky XD

Nejlepší odpověď
ten který je

Společný chov bych nedoporučoval­.Agapornisové mají raději krmivo pro větší papoušky oproti andulkám a vyžadují větší prostor.Také se jedná o dva rozdílné druhy.Agapornisové pochází ze západní Afriky a andulky jsou původem z Austrálie.

Další odpovědi
ZangetsuTS

no teoreticky jo ale nedoporučoval bych ti chovat 2 rozdílné zvířata ..
Sice je to hezké to ano ale časem pochopíš
Nevím jak to mám vysvětlit