FurbyStar

Snese betta malé akvárium?

Před měsícem jsem si koupila krychlovité akvárium speciálně pro betty. Má objem 2L. Nedávno jsem se pochlubila s akvárkem na rybicky.net a tam mi všichni tvrdili, že je strašně malé. Já mám jednu betta o délce cca. 5cm. I ve zverimexech je měli v takových malích nádobkách. A to akvárium bylo speciálně pro betty. Moje otázka tedy zní: Nespletla jsem se, když jsem četla, že betta snese i menší prostor?

Odpovědi
marci1

Betta bojovnice se opravdu prodává v akváriích o obsahu 2 litrů, avšak akvaristé tak malé akvárium pro ni nedoporučují.

Konan-Pain

Co jsem dříve četla tak Betty normálně žijí v loužích.
Toto akvárium mám také (nebo podobné) a rybička se zdá být šťastná.