terysek15

Šnek mi přestal jíst a nevím proč…

Šnek ni prestal jíst

Nejlepší odpověď
arygnoc

asi má už toho plné zuby.

Další odpovědi
kamila44444

nevím jestli máš obyč. šneka nebo toho velkýho-oblovka.já tu oblovku mám.nejrači mají okurky.Jestli ti nejí,tak jí to už nechutná,nebo nemá hlad.Taky ještě nevím jak dlouho nejedla.

greycell

nebo jí tak pomalu, že to není poznat že jí.

elektrikář

Šnek se čas od času někde přilepí a zalepí slizem proti vysychání a dorustá mu další kousek ulity

terysek15

Právě že on neji ja mu dala okurky a on se jich ani nedotkl..Jenom spi nebo leze po skle.