Jak to, že je někdo snědý a přitom má bílé rodiče?

Nejlepší odpověď
Kepler

Někdo z předků byl takový ten jižní typ. Jeho geny se mohou projevit vzácně i po několika generacích.

Další odpovědi
aliendrone

Maminko ty jsi bílá, tatínek je bílý, babičky i dědečkové také, tak proč já jsem černý?
No synku, to ti byl jeden takový mejdan… a vůbec BUĎ RÁD, ŽE NEJSI PES!!!

Drap

Má zkrátka více pigmentu. Neni to nic nezvyklého.

Viki12

Většinou to je dědičné.

vikimiki22

Opakoval se nebo dřívější geny.

dubraro

Recesivní znaky se mohou ve vzhledu projevit třeba až po několika generacích.
Znám ženu, jejíž otec byl černoch (Kubánec) a ona má pleť světlou, ale stavbu těla a obličej černošský.