Complex

Snědli byste chvíli po tlačence kiwi?

Nebo by to slinivka odpískala?

Odpovědi
Kepler

Pouze s delším časovým odstupem.

Slinivka nic nepozná, spíš by protestoval žaludek. Ale někdo ho má plechový. Znám jednoho, co miloval tvarůžky s marmeládou.

yuko

Další názor.

Jíst ovoce natož kiwi po tlačence s cibulí by mě ani ve snu nenapadlo.
A nedělejte mi chutě. Tlačenku s cibulí jsem měla naposledy před třemi lety 🙂

zjentek

Další názor.

Chybí varianta- „v čem je problém?“

da ny

Pouze s delším časovým odstupem.

S ohledem na biochemické pochody v lidekém těle a zamezení případným dyspeptickým obtížím, (když nemusím) cukr s masem nekonzumuji. :)